Česky English Deutch Pусский Italiano Español Slovensky Việt

Taxi Česká republika


Taxi Plzeň CITY LINE


MěstoPraha 2
Pevná linka733 222 317
Webové stránkyhttp://www.city-line.cz/
AutosedačkaZákon č. 361/2000 Sb.
§6 (4) Ustanovení odstavce 1 písm. c) neplatí pro přepravu dětí v obci ve vozidle taxislužby při provozování taxislužby; dítě uvedené v písmenu c) nesmí být přepravováno na sedadle vedle řidiče a musí být připoutáno bezpečnostním pásem. Je-li však při přepravě dítěte dětská autosedačka použita, musí být splněna podmínka uvedená v odstavci 1 písm. c) bodě 2.
DodávkaKvalitní individuální přeprava zásilek a dokumentů v rámci celé České republiky a EU. Cena již od 7,50 Kč/km. K dispozici osobní a dodávkové vozy až do objemu 12m3.
MottoPosktytujeme kvalitní osobní dopravu formou taxi služby a smluvní přepravy osob v Plzni i celé ČR. Dále můžeme nabídnout kurýrní a asistenční služby. Za velmi výhodných cenových podmínek nabízíme také přepravu na trase Plzeň - Praha (letiště) a Plzeň - Munich.

0
0
Preview by Thumbshots.com
Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Web www.taxi-czech-republic.cz vznikl pro jednoduché a snadné vyhledávání nejbližší taxislužby.

Na projektu se stále pracuje a jsou postupně zařazována všechna česká města a obce. V tuto chvíli jsou zde uloženy informace o X taxislužbách, převážně z okresu Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Zlín, Tábor, Plzeň, Brno, Ostrava a Praha. Databáze taxi je neustále doplňována.

Dotazy zde
Kdo má nejlevnější elektřinu a plyn? ANNOANNO Půjčka zdarma


Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek.. NAVRCHOLU.cz Taxi Česká republika Taxi na Surf.sk CZIN.eu
Katalog Bezva Portál | Email newsletter | Taxi Wikipedie | Poprad TAXI | Webhosting MŮJHOST.NET - registrace domén zdarma
Protected by Copyscape Online Plagiarism Detector

© 2011-2017 Miroslav Voráček